
Zahradní fontána vroubená s Vílou
Zahradní fontána vroubená s Vílou
- Výška
- 107cm
- Váha
- 110 kg
- Průměr
- 73 vm
- Materiál:
- Ztužený mramor
- Záruka:
- 24 měsíců
- Povrchová úprava (patinace):
- písková

Váš košík bude mít celkem 91 bodů, které lze převést na poukázku 455 Kč.
Fontánka je vyrobena z umělého mramoru, stálobarevná a mrazuvzdorná.
Video v kartě videa nebo zde.
Cena včetně čerpadla Heissner 300.
Zajišťujeme dodání čerpadla dle osobní konsultace. Je potřeba prve zjistit k jakému účelu fontána bude sloužit a odkud bude čerpadlo nasávat čerpanou vodu.
Čerpadla můžeme dodatečně i poslat na dobírku.
Barva :
1. bílá
2.bílá s patinou
3. písková
4. písková s patinou
Možnost patiny za příplatek 20%.
Údržba fontány:
- Naše fontány jsou téměř bezúdržbové. Stačí občas umýt a napustit čistou vodou. Tuto vodu doporučujeme udržovat bezchlórovým přípravkem, např. chemie do dětských bazenů, objednat můžete zde. Tento přípravek zabraňuje růstu zelených řas.
- Na stěnách fontány je běžné a úplně normální, že se usazuje vodní kámen, který se nijak neodstraňuje.
- Zazimování fontány provádíme tak, že vodu s fontány vypustíme a pokud je možné, čerpadlo vyndáme a zabalíme do igelitového sáčku, tak aby v něm nebyla voda. Není nutné vytahovat celé včetně kabeláže.
- V některých fontánách naleznete zasilikonované otvory, které je potřeba na zimu provrtat. Tímto zajistíme, aby nám voda v míse nezamrzla.
Doporučujeme alespoň 1 x ročně na impregnovat - Inpregnací na kámen, beton. Barevné odstíny Vám tak vydrží déle než si myslíte, nedochází tak k destrukci a erozi materiálu.
Impregnace jsou hydrofobní, nebo olejofobní, případně nano impregnace. Tyto nátěry jsou časově nenáročné a jsou vhodné především na výrobky z umělého kamene i na bázi betonu (pojivo cement).
Parametry
- Výška
- 107cm
- Váha
- 110 kg
- Průměr
- 73 vm
- Materiál:
- Ztužený mramor
- Záruka:
- 24 měsíců
- Povrchová úprava (patinace):
- písková
-
play_circle_filled
Fontána vroubená s vílou
-
play_circle_filled
Prodejna